Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 157

Eduard David: Szocializmus és mezőgazdaság 1-2. Ford.: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill,4+374 p.; 376 p. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, sérült gerincekkel, kijáró lapokkal.
21099.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdei Ferenc: Magyar város. Bp.,1939, Athenaeum. Kiadói foltos papírkötésben, Első kiadás. 244p
21100.

Rufpreis:
1 000 HUF

21101.

Rufpreis:
1 000 HUF

21102.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő Gyula: Psychiatria. Bp., 1961, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
21103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Waldner Károly: Gallicizmusok gyűjteménye. Rendhagyó és hiányos igék. Képletes kifejezések melyek alkalmazása a franciául tudó magyaroknak nehézséget okoz. Összeáll.: - -. Bp,[1940.], Cserépfalvi, 62 p. Kiadói papírkötés.
21104.

Rufpreis:
1 000 HUF

Peiser, Fritz:  Systematische Philosophie in leichtfasslicher Darstellung. Zwei Teile. Teil I-II. [Egybekötve, teljes.] Berlin, 1923. E. Laun'sche Verlagsbuchhandlung GmbH. (Gedruckt bei Herrosé & Ziemsen GmbH. In Wittemberg.) 168 p. Egyetlen kiadás. Fritz Anton Peiser német filozófus bevezető jellegű filozófiai értekezése a bölcselet két jelentős területét veszi rendszeres vizsgálat alá, a metafizikát és az etikát. Aranyozott gerincű korabeli félvászon kötésben. Jó példány.
21105.

Rufpreis:
800 HUF

21106.

Rufpreis:
1 000 HUF

21107.

Rufpreis:
800 HUF

Marczell Mihály: Az egyéniség összetevői. A bontakozó élet I. köt. Bp., 1931, "Élet", 287+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas, a gerincen kisebb sérüléssel.
21108.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Lester F. Ward: A haladás lelki tényezői. Fordította: Dr. Dienes Valéria. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Félvászon kötés.
21109.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

21110.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF