Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 157

21039.

Rufpreis:
2 400 HUF

Marcus Aurelius római császár elmélkedései. Ford.: Huszti József. Ford.: Techert Margit. Filozófiai Kiskönyvtár IV. köt. Bp., 1923., Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 196 p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
21040.

Rufpreis:
2 400 HUF

Harald Höffding: Humor als Lebensgefühl (Der Grosse Humor. Eine Psychologische Studie. Leipzig, 1930., O. R. Reisland, VII+205 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, két kijáró lappal, sérült borítóval és gerinccel.
21041.

Rufpreis:
2 400 HUF

Noam Chomsky: Mondattani szerkezetek. Nyelv és elme. Bp., 1999, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
21042.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ferenczi Sándor: A pszichoanalízis felé. Fiatalkori írások 1897-1908. Bp., 1999, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal.
21043.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mikor igazolt egy hit? Szerk.: Forrai Gábor. Ismeretelméleti szöveggyűjtemény. Bp., 2002, Osiris - Láthatatlan Kollégium. Kiadói kartonált papírkötés.
21044.

Rufpreis:
2 400 HUF

Schram Ferenc: Betlehemes játékaink. Bp., én., Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum, 23+2 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
21045.

Rufpreis:
2 400 HUF

A matematika filozófiája a 21. század küszöbén. Válogatott tanulmányok. Szerk.: Csaba Ferenc. Osiris Könyvtár. Tertium non datur. Bp.,2003., Osiris. Kiadói papírkötés.
21046.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jonathan Crary: A megfigyelő módszerei. Látás és modernitás a 19. században. Osiris Könyvtár. Pszichológia. Ford.: Lukács Ágnes. Szerk.: Pléh Csaba. Bp.,1999., Osiris. Kiadói papírkötés.
21047.

Rufpreis:
2 400 HUF

José Ortega y Gasset: Hajótöröttek könyve. Vál.: Schlolz László. Ford.: Csejtei Dezső, Scholz László. Bp., 2000, Nagyvilág. Kiadói papírkötés.
21048.

Rufpreis:
2 400 HUF

Getting the Message. News, truth and power. Edited by JOhn Eldridge. Glasgow University Media Group. London - New York,1994,Routledge. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a tartalomjegyzékben kiemelésekkel.
21049.

Rufpreis:
2 400 HUF

Worst Things First? The Debate over Risk-Based National Environmental Priorities. Edited by Adam M. Finkel and Dominic Golding. Washington, DC - 1994, Resources for the Future.  Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21050.

Worst Things First? The Debate over Risk-Based National Environmental Priorities. Edited by Adam M. Finkel and Dominic Golding. Washington, DC - 1994, Resources for the Future.
Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF