Seidel, [August]: Wörterbuch der japanisch-deutschen Umgangssprache mit besonderer Berücksichtigung der Phraseologie. Berlin, 1921, Märkische Verlagsanstalt, VIII+470+(2) p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
Marcus Aurelius római császár elmélkedései. Ford.: Huszti József. Ford.: Techert Margit. Filozófiai Kiskönyvtár IV. köt. Bp., 1923., Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 196 p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
Harald Höffding: Humor als Lebensgefühl (Der Grosse Humor. Eine Psychologische Studie. Leipzig, 1930., O. R. Reisland, VII+205 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, két kijáró lappal, sérült borítóval és gerinccel.
A matematika filozófiája a 21. század küszöbén. Válogatott tanulmányok. Szerk.: Csaba Ferenc. Osiris Könyvtár. Tertium non datur. Bp.,2003., Osiris. Kiadói papírkötés.
Getting the Message. News, truth and power. Edited by JOhn Eldridge. Glasgow University Media Group. London - New York,1994,Routledge. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a tartalomjegyzékben kiemelésekkel.
Worst Things First? The Debate over Risk-Based National Environmental Priorities. Edited by Adam M. Finkel and Dominic Golding. Washington, DC - 1994, Resources for the Future. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.