Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 157

Takács Pálma: Körbe-körbe-körbejár. Képességfejlesztés ének-zenével. Kézikönyv óvodapedagógusoknak és tanítóknak. Játéktár. Nagy Borka illusztrációival. hn.,2017, Fiesta Kft. Kiadói papírkötés.
20991.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

20992.

Rufpreis:
3 000 HUF

20993.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rosa Luxemburg: Gesammelte Werke. 1/1., 1/2., 2., 3., 5. köt. (5 kötet; a 4. hiányzik). Berlin, 1974-1975, Dietz Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, vegyes állapotban.
20994.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kunz Jenő, dr.: A munka. Tanulmány.    Bp. (1901.) Kilián XI+ 382 l.Perczel György pecsételt ex librisével. Korabeli bordázott egészbőr kötésben, kis sérüléssel
20995.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Krauss, Friedrich [Salomon]: Historische Quellenschriften zum Studium der Anthropophyteia. 1., 3., 4. kötetek. Leipzig, 1906-1907, Deutsche Verlags-Actiengesellschaft, XIX+(1)+151+(1) p.; VII+(1)+149+(3) p.; IV+75+(1) p. Kutatók számára készült magánkiadás (,,Privatdruck. Nur für Gelehrte bestimmt."), számozott (196 sz.) példányok. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borítókon kis sérülésekkel.
20996.

Rufpreis:
2 400 HUF

Irvin D. Yalom és Molyn Leszcz: A csoportpszichoterápia elmélete és gyakorlata. Park Kiadó, 2023. Kiadói kartonált papírkötés
20997.

Rufpreis:
4 000 HUF

Irvin D. Yalom: Amikor Nietzsche sírt. Park Kiadó, 2012. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
20998.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kant, [Immanuel]: A tiszta és kritikája. Filozófiai Írók Tára Új Folyam IX. köt. Bp., 1981, Akadémiai Kiadó, 731 p. Kiadói egészvászon-kötések.;
20999.

Kant, [Immanuel]: A tiszta és kritikája. Filozófiai Írók Tára Új Folyam IX. köt.
Bp., 1981, Akadémiai Kiadó, 731 p. Kiadói egészvászon-kötések.;

Rufpreis:
4 000 HUF

Tallár Ferenc: A kereszténység és az európai tradíció. Szerk.: - -. Osiris Könyvtár Vallástörténet. Bp., 2001, Osiris. Kiadói papírkötés
21000.

Rufpreis:
4 000 HUF

André Bazin: Mi a film? Esszék, tanulmányok. Vál., és szerk.: Zalán Vince. Osiris Könyvtár Film. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés + Bíró Yvette: A hetedik művészet. A film formanyelve. A film drámaisága. Osiris Könyvtár Film. Bp.,2003,Osiris. Kiadói papírkötés
21001.

Rufpreis:
4 000 HUF

Palotay Gertrúd:  Magyar népviseletek. Rajzolta Konecsni György. (Budapest, 1939). Officina Nyomda és Kiadóvállalat). 23 + [1] p. + 12 t. (feliratozott hártyapapírral védett színes táblák). Első kiadás. Palotay Gertrúd (1901-1951) néprajzkutató olvasmányos stílusban írt néprajzi munkáját Konencsi György szövegközti ábrái kísérik. A táblaanyagon a kárpát-medencei magyar népviseletek részletgazdag, színes rajzai. A munka német, angol és francia nyelveken is megjelent. Az első előzéken Ex libris. Színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói kartonkötésben. Jó példány.
21002.

Palotay Gertrúd: Magyar népviseletek. Rajzolta Konecsni György.
(Budapest, 1939). Officina Nyomda és Kiadóvállalat). 23 + [1] p. + 12 t. (feliratozott hártyapapírral védett színes táblák). Első kiadás.
Palotay Gertrúd (1901-1951) néprajzkutató olvasmányos stílusban írt néprajzi munkáját Konencsi György szövegközti ábrái kísérik. A táblaanyagon a kárpát-medencei magyar népviseletek részletgazdag, színes rajzai. A munka német, angol és francia nyelveken is megjelent. Az első előzéken Ex libris.
Színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói kartonkötésben. Jó példány.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF