20992.
Bücher: Sozialwissenschaften
3 000 HUF
Janet, Paul: A politikai tudomány története az erkölcstanhoz való viszonyában. I-III. köt. Ford.: Lőrincz Béla és Angyal Dávid. MTA Könyvkiadó Vállalata új folyam VIII-IX-X. Bp., 1891-1892.,MTA,(Franklin- Hornyánszky-ny.), VI+2+608 p.; 4+543+1 p.;4+567 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötések, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, az I. kötet gerince javított, a III. kötet gerincének felső részén apró sérüléssel, régi intézményi bélyegzésekkel és bejegyzésekkel.