Bücher: Religion

Zahl der Lose: 90

Krupa Sándor: Isten a sarló-kalapács börtöneiben. Michigan, 1986, DeWitt, 329+13 p. Emigráns kiadás, beragasztott névjeggyel. Kiadói papírkötés, címlap félig kivált, egyébként jó állapotban.
20686.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Óvári-Altenburger Károly: Egy pap vallomásai. Miért léptem ki a katolikus egyházból. H.n., é.n., k.n., 100+III p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, pótolt címlappal.
20687.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ludovico Lercher: Institutiones Theologiae Dogmaticae. Volumen Primum: De vera religione. De Ecclesia Christi. De traditione et scriptura. Oeniponte [Innsbruck], 1927., Feliciani Rauch,X+658 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
20688.

Rufpreis:
1 000 HUF

20689.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vajta Vilmos: Amíg időnk van. Válogatott írások. Szerk. és a szöveget gondozta: Fabiny Tibor. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány! Bp., 1998., Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem, 281 p. Kiadói papírkötés.
20690.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20691.

Rufpreis:
2 400 HUF

20692.

Rufpreis:
800 HUF

Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés. Bp., 1930., (Tolnai-ny.), 400 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
20693.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Cs. Varga István (szerk.): ,,Ha kérdeznek..." Beszélgetések, interjúk Korzenszky Richárd bencés szerzetessel. Balatonfüred, 2009, Balatonfüred Város Önkormányzata, 303+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés.
20694.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dauner József: A karitasz lángjai. (A Szt. István Bazilika Pléb. Karitasszervezet működése. DEDIKÁLT példány! Bp.,(1932.),Buschmann F. utódai, 1 t.+172 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20695.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Officium Rakoczianum, seu varia pietatis exercitia hominis catholici. Editio omnium emendatissima. Budae, 1821., Typographiae R. Universitatis Hungaricae, 1 (rézmetszetű címkép) t.+471+8 p.+5 (rézmetszetű képtáblák, benne a szent korona és az ország felajánlásával a Boldogasszonynak/Szűz Máriának) t. Benne + 1 rézmetszetű szentképpel, sérült. Korabeli egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.
20696.

Officium Rakoczianum, seu varia pietatis exercitia hominis catholici. Editio omnium emendatissima. Budae, 1821., Typographiae R. Universitatis Hungaricae,
1 (rézmetszetű címkép) t.+471+8 p.+5 (rézmetszetű képtáblák, benne a szent korona és az ország felajánlásával a Boldogasszonynak/Szűz Máriának) t. Benne + 1 rézmetszetű szentképpel, sérült. Korabeli egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.

Rufpreis:
6 000 HUF

Franz Hartmann: Die Bhagavad Gita. Das Lied von der Gottheit oder die Lehre vom göttlichen Sien. Leipzig, 1919, Max Altmann, XVI+148 p. Dritte und Vierte Auflage. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben.
20697.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF