Bücher: Religion

Zahl der Lose: 90

The Noble Qur'an in English language by Dr. Muhammad Taqí-ud-Dín Al-Hiláli, and Dr. Muhammad Muhsin Khan. Madinah, én., King Fahd Complex. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés.
20671.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. Elmélkedések szerzetesnők számára. Különüös tekintettel Krisztus életének drámai és psychológiai mozzanataira. II-III. köt. Bp.,1921-1924,Kath.. Könyvkiadó-Intézet - Steinberger ker. János, 408 p.; 408 p. 1. kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, festett lapélekkel, kopott borítókkal, a gerinceken címkékkel.
20672.

Rufpreis:
5 000 HUF

Az Ó és Új Szövetségi Szentírás a vulgata szerint, figyelemmel az eredeti szövegre Káldi György fordítása nyomán, jegyzetekkel átdolgozva. II. köt.: Új Szövetség. Eger, 1865, Éreki Lyceum, XIV+4+1235-1726+1 p. Korabeli félbőr-kötés, Gyöngyös, Fekete Pál-kötés, kopott borítóval, az elülső táblán a borítás részben hiányos, foltos lapokkal, a hátsó szennylapon és előzéklapon firkákkal, a hátsó szennylap sérült.
20673.

Rufpreis:
5 000 HUF

20674.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rátz András: Liturgika vagy a? római keresztény katolika anyaszentegyház szertartásainak magyarázattya III. kötet Esztergamban, 1826. Beimel Jósef. [4] 617 [3] p. Korabeli kissés sérült félbőr kötésben
20675.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db imakönyv a XX. sz elejéről, dekoratív kötésekben
20676.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schmitt, Nicolaus: Institutiones theologicae dogmatico-scholastico-morales, quas in universitate Tyrnaviensi auditoribus suis explanavit. Tractatus de divina gratia. Editio altera. (4-r. 402 l. és 7 lev.) Tyrnaviae, 1762. Typis academicis soc. Jesu. E. Aranyozott korabeli egészbőr kötésben, kissé sérült gerinccel.
20680.

Schmitt, Nicolaus: Institutiones theologicae dogmatico-scholastico-morales, quas in universitate Tyrnaviensi auditoribus suis explanavit. Tractatus de divina gratia.
Editio altera. (4-r. 402 l. és 7 lev.) Tyrnaviae, 1762. Typis academicis soc. Jesu. E. Aranyozott korabeli egészbőr kötésben, kissé sérült gerinccel.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

(Starck János Augustus, [Johann August von]): Theodul' estvéi, vagy a' különböző religiói-felek' egybe-engeszteléséről. (Ford.: Horváth András [Pázmándi Horváth Endre]). Budánn, 1819, A' Királyi Magyar Univesitas 488p. Korabeli papírborítóval
20681.

Rufpreis:
5 000 HUF

H. Simon - I. Prado: Praelectiones Biblicae Vetus Testamentum I-II. Taurini - Romae, 1964-1965, Marietti - El Perpetuo Socorro. Latin nyelven. Kiadói papírkötések.
20682.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsihovics Ferenc: Szentek élete. Május, június, július. [Bp.], 1863, Szent István-Társulat,(Eger, Érseki Lyceum-ny.), 264+445 p. Korabeli átkötött félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült, hiányos címlappal, foltos lapokkal.
20683.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ujtestamentom a' szentirásnak a szent tudomány jelen álláspontjához és korunk kívánataihoz alkalmazott fejtegető és gyakorlati magyarázata, kézi könyvül lelkészek, iskolatanítók és családatyák számára. I. kötet. első fele. [832 oldalban lenne teljes.] Dr. Wohlfarth J(ohann) F(riedrich) T(heodor) német dolgozata után, adalékokkal Dinter, Lisco ST. munkáiból bővítve átdolgozták és kiadják Incze Dániel és Herpei Gergely. Kolozsvár, 1852, Ev. Ref. Kollégium betűivel, 1 (címkép, acélmetszet)+1 (díszcímlap, litográfia) t.+4+480 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20684.

Rufpreis:
4 000 HUF

Brentano, Dominikus von, : Die heilige Schrift des neuen Testaments. 1. Theil. Wien, 1796. Franz Haas. 1 t rézmetszet, 836p. Két sérült, hiányos lap. Korabeli, sérült egészbőr kötésben
20685.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF