The Noble Qur'an in English language by Dr. Muhammad Taqí-ud-Dín Al-Hiláli, and Dr. Muhammad Muhsin Khan. Madinah, én., King Fahd Complex. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés.
Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. Elmélkedések szerzetesnők számára. Különüös tekintettel Krisztus életének drámai és psychológiai mozzanataira. II-III. köt. Bp.,1921-1924,Kath.. Könyvkiadó-Intézet - Steinberger ker. János, 408 p.; 408 p. 1. kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, festett lapélekkel, kopott borítókkal, a gerinceken címkékkel.
Az Ó és Új Szövetségi Szentírás a vulgata szerint, figyelemmel az eredeti szövegre Káldi György fordítása nyomán, jegyzetekkel átdolgozva. II. köt.: Új Szövetség. Eger, 1865, Éreki Lyceum, XIV+4+1235-1726+1 p. Korabeli félbőr-kötés, Gyöngyös, Fekete Pál-kötés, kopott borítóval, az elülső táblán a borítás részben hiányos, foltos lapokkal, a hátsó szennylapon és előzéklapon firkákkal, a hátsó szennylap sérült.
Rátz András: Liturgika vagy a? római keresztény katolika anyaszentegyház szertartásainak magyarázattya III. kötet Esztergamban, 1826. Beimel Jósef. [4] 617 [3] p. Korabeli kissés sérült félbőr kötésben
Schmitt, Nicolaus: Institutiones theologicae dogmatico-scholastico-morales, quas in universitate Tyrnaviensi auditoribus suis explanavit. Tractatus de divina gratia. Editio altera. (4-r. 402 l. és 7 lev.) Tyrnaviae, 1762. Typis academicis soc. Jesu. E. Aranyozott korabeli egészbőr kötésben, kissé sérült gerinccel.
(Starck János Augustus, [Johann August von]): Theodul' estvéi, vagy a' különböző religiói-felek' egybe-engeszteléséről. (Ford.: Horváth András [Pázmándi Horváth Endre]). Budánn, 1819, A' Királyi Magyar Univesitas 488p. Korabeli papírborítóval
H. Simon - I. Prado: Praelectiones Biblicae Vetus Testamentum I-II. Taurini - Romae, 1964-1965, Marietti - El Perpetuo Socorro. Latin nyelven. Kiadói papírkötések.
Ujtestamentom a' szentirásnak a szent tudomány jelen álláspontjához és korunk kívánataihoz alkalmazott fejtegető és gyakorlati magyarázata, kézi könyvül lelkészek, iskolatanítók és családatyák számára. I. kötet. első fele. [832 oldalban lenne teljes.] Dr. Wohlfarth J(ohann) F(riedrich) T(heodor) német dolgozata után, adalékokkal Dinter, Lisco ST. munkáiból bővítve átdolgozták és kiadják Incze Dániel és Herpei Gergely. Kolozsvár, 1852, Ev. Ref. Kollégium betűivel, 1 (címkép, acélmetszet)+1 (díszcímlap, litográfia) t.+4+480 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
Brentano, Dominikus von, : Die heilige Schrift des neuen Testaments. 1. Theil. Wien, 1796. Franz Haas. 1 t rézmetszet, 836p. Két sérült, hiányos lap. Korabeli, sérült egészbőr kötésben