Bücher: Religion

Zahl der Lose: 90

Endrődy László: "Szeretettel, szenvedéssel." Kilenced a lelki előhaladásra isten szolgája, Kaszap István példája nyomán. Bp.,1942.,"Kaszap István Lapja". Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval.
20698.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Ligeti L. József: Ünnepi és alkalmi prédikációk. Vác, 1940, Kapisztrán-ny.,188 p. Kiadói papírkötés.
20699.

Rufpreis:
1 800 HUF

Farkas Zoltán: Foglyok angyala (Képek Wrede Matild életéből). Bp., 1944., (Sylvester-ny.), 160 p.+1 t. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, kijáró lapokkal (145. oldaltól.)
20700.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bhagavad - Gita. A new translation and comentary with Sanskrit text. Chapters 1-6. By His Holiness Maharishi Mahesh Yogi. London, 1967 SRM,8+371+3 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20701.

Rufpreis:
1 600 HUF

20702.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hetesy Victor: Egyházi beszédek. Hírneves szónokok műveiből. I. köt. Pécs, 1884. Taizs Mihály, 103p. Félbőr kötésben, kopással
20703.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Breviarium Romanum.... Pars Vernalis. Budae, 1814. Typ. Regiae Universitatis Hungaricae 780p. + 340p. +32p. Korabeli sérült egészbőr kötésben foltos lapokkal
20705.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Szabó Aladár: Uj óramutató. Bp., 1896. Hornyánszky. 148p. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználsával.
20707.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szent Ágoston:  Szent Ágoston vallomásai. Fordította és magyarázta Balogh József. I-II. kötet. [Teljes, két kötetben.] [Budapest], 1944. Parthenon - Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. 1 t. (címkép) + XLI + [1] + 211 + [3] p.; 350 + [2] p. Balogh József (1893-1944) klasszika-filológus, műfordító, szerkesztő, irodalomtörténész. Főként ókeresztény irodalommal foglalkozott. Műfordítása először 1943-ban jelent meg, két kötetben, példányunk a második, javított kiadásból származik. A címlapokon régi tulajdonosi bejegyzés. (A Parthenon kétnyelvű klasszikusai.) Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, egységes, színes, illusztrált, enyhén hiányos kiadói védőborítóban. Jó példány.
20708.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20709.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1908 Dr. Mihályfi Ákos szerk: Katholikus Szemle teljes évfolyam 22. kötete Bp., 1908 Stephaneum 608p. Kiadói félbőr kötésben
20712.

Rufpreis:
2 800 HUF

Újszövetségi görög-magyar szótár. Szerk.: Dr. Kiss Jenő. Bp., 1951, Református Egyetemes Konvent Sajtóosztálya. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
20713.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF