Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 53

Lelkes Lajos (szerk.): Szőlészeti és borászati hatnyelvű értelmező szótár. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20117.

Rufpreis:
3 000 HUF

The Savoy Cocktail Book London, 1933. Constable. 287p. Kiadói vászonkötésben
20118.

Rufpreis:
3 000 HUF

1913 Die Gartenwelt. Illustrierte Wochenschrift für den gesamten Gartenbau. Herausgegeben von Max Hesdörfer. XVII. Jahrgang. Német nyelvű kertészeti szaklap teljes évfolyama (XVII. évf. 1-52. sz.), egybekötve. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
20119.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jamie Oliver A pucér szakács 1-6. 6 db DVD eredeti díszdobozban.
20120.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Dula Bencéné et al: Diagnosztikai és szőlővédelmi kézikönyv. Bp., 2012, kartonált papírkötés.
20121.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madár Imréné: Filléres főzés és hústalan napok 150 ételreceptje. Szeged, Szegedi Új Nemzedék. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20122.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borászati zsebkönyv. Szerk.: Dr. Baross Endre. Negyvenötödik évfolyam. Bp.,1944, Tátrai-ny. Kiadói papírkötés, néhány felvágatlan lappal, kissé foltos címlappal, 190p.
20123.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hajdu Ernőné: Készülj a télre. Bp., 1945. Kiadói papírkötés, borító Hámori grafikája, jó állapotban.
20124.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Laczkó József, N. Nagy Sándor: Amit minden hentes és mészárosnak ismerni kell Bp., é.n. Húsipari szakkönyvek. 42p. Illusztrációkkal. Kiadói papírborítóval, ragasztásnál elvált, gerincen kis szakadás.    Egyszerű és különleges téliszalámi, csabai, gyulai, bácskai, magyar és külföldi hentes-, kolbászáruk, tartósárúk, finomfelvágottak, sonka...állatbetegségek, stb ,
20125.

Rufpreis:
3 000 HUF

Venesz József (szerk.): Szakácskönyv. Bp., 1954, Kereskedelmi Könyvkiadó, 310 p. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
20126.

Rufpreis:
1 600 HUF

1944 70. Mauthner árjegyzék. 1874-1944. Bp., Globus-ny., 157+7 p.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
20127.

Rufpreis:
2 400 HUF

Giovannini Rudolf - Szathmáry Rudolf: Gyógynövényeink. Bp., 1958, Mezőgazdasági, 343+1 p. +1 (kihajtható táblázat) t. + 48 (színes táblák) t. 1. javított és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel,a címlapon bélyegzésekkel, néhány kijáró lappal, kihajtható táblázaton szakadással.
20128.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF