Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3385185
20117
493
Books: Gastronomy and Gardening
Lelkes Lajos (szerk.): Szőlészeti és borászati hatnyelvű értelmező szótár. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3384516
20118
493
The Savoy Cocktail Book London, 1933. Constable. 287p. Kiadói vászonkötésben 3383659
20119
493
1913 Die Gartenwelt. Illustrierte Wochenschrift für den gesamten Gartenbau. Herausgegeben von Max Hesdörfer. XVII. Jahrgang. Német nyelvű kertészeti szaklap teljes évfolyama (XVII. évf. 1-52. sz.), egybekötve. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel. 3361856
20120
493
Jamie Oliver A pucér szakács 1-6. 6 db DVD eredeti díszdobozban. 3378991
20121
493
Dr. Dula Bencéné et al: Diagnosztikai és szőlővédelmi kézikönyv. Bp., 2012, kartonált papírkötés. 3385853
20122
493
Madár Imréné: Filléres főzés és hústalan napok 150 ételreceptje. Szeged, Szegedi Új Nemzedék. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 3384488
20123
493
Borászati zsebkönyv. Szerk.: Dr. Baross Endre. Negyvenötödik évfolyam. Bp.,1944, Tátrai-ny. Kiadói papírkötés, néhány felvágatlan lappal, kissé foltos címlappal, 190p. 3385724
20124
493
Hajdu Ernőné: Készülj a télre. Bp., 1945. Kiadói papírkötés, borító Hámori grafikája, jó állapotban. 3386257
20125
493
Laczkó József, N. Nagy Sándor: Amit minden hentes és mészárosnak ismerni kell Bp., é.n. Húsipari szakkönyvek. 42p. Illusztrációkkal. Kiadói papírborítóval, ragasztásnál elvált, gerincen kis szakadás. Egyszerű és különleges téliszalámi, csabai, gyulai, bácskai, magyar és külföldi hentes-, kolbászáruk, tartósárúk, finomfelvágottak, sonka...állatbetegségek, stb , 3350701
20126
493
Venesz József (szerk.): Szakácskönyv. Bp., 1954, Kereskedelmi Könyvkiadó, 310 p. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval. 3382345
20127
493
1944 70. Mauthner árjegyzék. 1874-1944. Bp., Globus-ny., 157+7 p.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
3385067
20128
493
Giovannini Rudolf - Szathmáry Rudolf: Gyógynövényeink. Bp., 1958, Mezőgazdasági, 343+1 p. +1 (kihajtható táblázat) t. + 48 (színes táblák) t. 1. javított és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel,a címlapon bélyegzésekkel, néhány kijáró lappal, kihajtható táblázaton szakadással. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF