Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 53

2 db szakácskönyv: Tárgyik-Nagy: Hidegkonyhai szakácsművészet; Csizmadia: Sütés-főzés a szabadban és a hétvégi házban.
20142.

Rufpreis:
1 600 HUF

20143.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db szakácskönyv: Dr. Csizmadia László: A vendéglátás ételei és tálalásuk;Az italok ajánlása és értékesítése
20144.

Rufpreis:
1 200 HUF

Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp., 1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20145.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eisbein, C. J.: Das Unkraut und die Mittel zu seiner Vertilgung. Neudamm [Debno], [1891], J. Neumann, 4 sztl. lev.+ 128 p. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, nagyrészt jó állapotban.
20146.

Rufpreis:
2 000 HUF

1911 Magyar Méh 6 száma (1,2, 5,7,11,12 számok.) Változó állapotban, közte sérült, foltos is.
20147.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berek János (szerk.): Fradi szakácskönyv. Bp., é.n., FTC-Hoki Reklám-Propaganda Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
20148.

Rufpreis:
2 000 HUF

20149.

Rufpreis:
2 800 HUF

Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 703 p + 1 kih t. számos szövegközti és lapszámozáson felüli táblával. Félvászon kötés, címlap és 1. oldal hiány.
20150.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bábolna Tények és adatok 1945-1989. I. Bábolna, 1989, papírkötés, jó állapotban.
20151.

Rufpreis:
1 600 HUF

20152.

Rufpreis:
1 000 HUF

20153.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF