Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 62

20124.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bugár-Mészáros Károly:Az érbetegségek diagnostikája kór- és gyógytana. Kiadói papírkötésben, 269p. Felvágatlan.
20125.

Rufpreis:
2 000 HUF

Huzella Tivadar: Általános biologia - Az orvostudomány alapjai az élettudományban. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó, 349 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, régi bélyegzésekkel, lapszéli ceruzás jegyzettel.
20126.

Rufpreis:
2 400 HUF

20127.

Rufpreis:
2 000 HUF

Strasser V. Benő: Fizikai tréfák. Bp., [1934], Uránia (Acél Testvérek), 80 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a lapok egy része (17-32. old.) kijár. Az előzéklapon 1938-as ajándékozási bejegyzés vitéz Litkey György (1907-1975) festőművész, grafikus aláírásával.
20128.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csiszár Sándor: A szín-térhatású (anaglif) ábrázolás. Geometria - fotogrammetria - hegyrajz. Függelék. Bp., 1942, Magyar Fotogrammetriai Társaság, 124 p. Gazdag képanyaggal illusztrált, 124 p. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrált. 2 nézőkével. Kiadói papírkötés.
20129.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kászoni Zoltán: Kárpát-medencei Vadaskönyv. Bp., 2003, TerraPrint, papírkötés.
20130.

Rufpreis:
2 000 HUF

20131.

Rufpreis:
2 400 HUF

20132.

Rufpreis:
2 400 HUF

20133.

Rufpreis:
2 000 HUF

1935 Szemészet. A Magyar Szemorvostársaság hivatalos közlönye. Melléklet az ,,Orvosi Hetilap" 1935. évi 40. számához. Szerk.: Horay Gusztáv. Bp., 1935, Athenaeum-ny., 280 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, helyenként ceruzás aláhúzásokkal, kissé dohos.
20134.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lenkei Ferenc: Geometria I. Planimetria és Trigonometria. Ismeretek Tára 11. sz. Bp., [1924], Rényi Károly (Nyugat-ny.), 87 p. Kiadói papírkötés.
20135.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF