Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 62

[Wagner János: Magyarország virágos növényei. A Hoffmann K. növényatlaszának képeivel. A Dr. Hoffmann Gy. átdolgozta harmadik kiadás alapján írta: - -. A magyar szöveget átnézte Mágocsy-Dietz Sándor. 67 táblán 375 színes és 582 szövegközti képpel. A Kir. M. Természettudományi Társulat támogatásával. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXXI. Bp.,[1902], Athenaeum,] I-II, VII-XXV+1+241 p. + LX+ LXVI-LXVII (kromolitográfiák) t. Első kiadás. Kiadói szecessziós javított gerincű aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel és kötéssel, a táblák belsején lapok és szennylapok pótoltak, hiányzó címlappal és előszóval (III/IV, V/VI), 5 tábla hiányzik (LXI-LXV), foltos lapélekkel.
20100.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Marik Miklós: Csillagászat. Szerk.: - -. Bp., 1989, Akadémiai, 867 p.+XLVIII t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20101.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

20102.

Rufpreis:
10 000 HUF

20103.

Rufpreis:
8 000 HUF

20104.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Soos Mihály: Éghajlattan, a természettudományok kedvelőinek. Pest, 1870, Athenaeum, XIV+2+461+4 p.+3 (színes litográfiák) t. Szövegközti fametszetű képanyaggal és 1 egészoldalas, színes litográfiával, valamint 3 színes, litografált táblával. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
20105.

Rufpreis:
8 000 HUF

Anton, Karl Gottlob: Geschichte der teutschen Landwirthschaft von den ältesten Zeiten bis zu Ende des funfzehnten Jarhunderts. Ein Versuch. Erster Theil. (von 3). 486p., 8, 4 kih tábla. Sérült félbőr kötésben.
20106.

Rufpreis:
6 000 HUF

20107.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kuhne Lajos. Az uj gyógyitó tudomány, vagy a betegségek egységéről szóló tan és az ezen alapuló egységes, orvosság és sebészeti műtét nélküli gyógyitás. Szombathely, 1896. Mach Henrik. 1t. 134p. + (4)p. Aranyozott egészvászon kötésben.
20108.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szabó László Gy. (szerk.) Lárencz László: Dél-Dunántúl neves gyógyszerészei. Dedikált Pécs, 2014. 185p. Kiadói kartonált papírkötésben
20109.

Rufpreis:
5 000 HUF

Darányi Gyula (szerk.): Az öröklési és fajfenntartási hygiéne alapjai. (Előadások.) Közegészségügyi Könyvtár 16. sz. Bp., 1935, Országos Közegészségi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé koszos borítóval, egyébként jó állapotban, a címlapon "Szerzői tisztelet példány" bélyegzéssel. (Ritka!)
20110.

Rufpreis:
4 000 HUF

20111.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF