Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 62

Kulcsár Zsuzsanna: Egészségpszichológia. Egyetemi tankönyv. Bp., 1998., ELTE Eötvös Kiadó. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, laza címlappal.
20150.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

20152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Rhorer László: Physika egyetemi és főiskolai hallgatók számára. Bp., 1922, Universitas Könyvkiadó Társaság (Légrády-ny.), XV+547p.+IV t. 2.kiadás. Szövegközi ábrákkal, színes és fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Félvászon-kötésben,
20153.

Rufpreis:
1 800 HUF

20154.

Rufpreis:
2 800 HUF

Torday Ferenc:  Orvosi műszótár. Sajtó alá rendezte Barabás Zoltán. Budapest, 1948. Novák Rudolf és Társa (Hungária Hírlapnyomda Rt.) 537 + [1] p. Torday Ferenc (1871-1942) gyermekorvos latin-magyar orvosi műszótára tíz év kutatómunkájának eredménye. A mű első kiadása 1941-ben jelent meg, példányunk a munka második, bővített kiadásából való. A címlapon ismeretlen kéztől származó ajándékozási bejegyzés. Példányunk utolsó előtti ívének fűzése meglazult. Aranyozott, enyhén kopott, enyhén sérült kiadói félvászon kötésben.
20155.

Rufpreis:
1 800 HUF

20156.

Rufpreis:
2 000 HUF

20157.

Rufpreis:
1 600 HUF

20158.

Rufpreis:
1 800 HUF

20159.

Rufpreis:
3 000 HUF

20160.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

20161.

Rufpreis:
1 800 HUF

20162.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF