Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 175

Komárom vármegye évkönyve az 1941. évre. Első évfolyam. Szerk.: Gulassa K. László. Sátoraljaujhely, 1941., Vármegyei Évkönyvek, (Kassa,"Grafika"-ny.), 397 p. Borítóhiánnyal, szakadozott, foltos címlappal és utolsó lappal.
19097.

Rufpreis:
1 800 HUF

Divald Kornél: Felvidéki séták. Bp.,[1926.],Szent István-Társulat, 239+1 p. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált.Átkötött egészvászon-kötés.
19098.

Rufpreis:
1 600 HUF

Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp., 1936, Grill Károly, 191 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
19099.

Rufpreis:
1 800 HUF

[Joanovich Pál] Pali Bácsi: Budai notesz I. Bp., 1933, Budai Hírlap Lapkiadó Kft.,("Élet"-ny.), 88 p. Unicus kötet. Papírkötés, pótolt borítóval, foltos lapokkal.
19100.

Rufpreis:
1 600 HUF

Párkányi Szemle. A CSEMADOK párkányi alapszervezetének évkönyve. DEDIKÁLT! Párkány, 1996. + Párkány. A Simon-Júda-vásár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19101.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herczeg Mihály: A gróf Károlyi család hódmezővásárhelyi uradalma a 19-20. században. Szeged-Hódmezővásárhely, 1994, Móra Ferenc Múzeum - Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata, 222+(2) p. Kiadói papírkötés.
19102.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tatabánya régen és ma. Szerk.: Fürészné Molnár Anikó, Csics Gyula, Oláh Ferenc. Tatabánya, 1987, Komárom Megyei Munkásmozgalmi és Ipartörténeti Múzeum, 20 (táblánként 2 fekete-fehér fotót tartalmazó képtábla) t. Kiadói papírmappában, jó állapotban.
19103.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Bihari Múzeum Évkönyve I. Szerk.: Héthy Zoltán. Berettyóújfalu, 1976, Bihari Múzeum (Debrecen, Alföldi Ny.), 367+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kissé fakó, sérült gerinccel.
19104.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rózsa Gábor: Széchenyi István tiszavölgyi működésének hatása. Szentes, 1991. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19105.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület évszázados fennállásának emlékkönyve 1892-1992. Miskolc, 1992, Miskolci Egyetemi Kiadó. 199p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19106.

Rufpreis:
1 600 HUF

Der blaue Reiseführer. Illustrierter Führer durch München. Mit Stadtplan. / The Blue Travellers' Guide. Illustrated Guide Through Munich. With City Map. München, é.n., Georg Waldmann, 54 p.+ 1 (kihajtható, színes térkép) t. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel.
19107.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tábori Pál: Palesztina. (Bp., 1947), Gutenberg, 158+(2) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
19108.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF