3 darab Tibet és Mongólia témájú könyv. Hallama Erzsébet: Mongóliai napló. Marius Magnien: Tibet régen és ma. Nagy Károly: Tibeti reinkarnációk. Papírkötésen sérülésekkel.
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kartontokban.
Riemann, Gottfried und Schröder, Klaus Albrecht (szerk.): Caspar David Friedrich Bis Adolph Menzel. Aquarelle Und Zeichnungen der Romantik. München, 1990, Prestel. 283 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
Pénzügyi közigazgatási helységnévtár. Bp., 1947, kn. (Magyar Állami Nyomda). 257 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel, címlapon régi Kossuth címeres intézményi bélyegzővel.