Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 175

19150.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rexa Dezső: Margitsziget. Bp., 1940, Officina. Kiadói félvászon kötés, névbejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
19151.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 darab Tibet és Mongólia témájú könyv. Hallama Erzsébet: Mongóliai napló. Marius Magnien: Tibet régen és ma. Nagy Károly: Tibeti reinkarnációk. Papírkötésen sérülésekkel.
19152.

Rufpreis:
2 800 HUF

Richard Katz: Röptében a világ körül. Ford: Dr. Szánthó Dénes. Bp. É.n. Tolnai. Aranyozott gerincű félvászon kötés. Kissé kopott borítóval.
19153.

Rufpreis:
1 000 HUF

19154.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19155.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kristóf Sándor: Mátra útikalauz. III: kiadás. 1957, Sport lap- és könyvkiadó, kopott papírkötés.
19156.

Rufpreis:
1 400 HUF

19157.

Rufpreis:
1 000 HUF

19158.

Rufpreis:
2 800 HUF

19159.

Rufpreis:
2 800 HUF

19160.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19161.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF