19153.
Beendet 486. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Richard Katz: Röptében a világ körül. Ford: Dr. Szánthó Dénes. Bp. É.n. Tolnai. Aranyozott gerincű félvászon kötés. Kissé kopott borítóval.