Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 175

19121.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sikeres vidéki térségek. Párbeszéd a vidékért. Szerk.: Glatz Ferenc. Bp., 2010., MTA Történettudományi Intézet - MTA Társadalomtudományi Intézet. Kiadói papírkötés.
19122.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gilbert Gile Nicaud: Pelletier Doisy repülőútja Páristól Tokióig. Ford.: Szilber József. A hat világrész. Utazások és felfedezések. Bp., [1929], Világirodalom, 184 p.+ 2 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítón kis sérülésekkel, foltokkal.
19123.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egyházi földrajz. Az új világtérkép és az Egyház. Összeáll.: Beresztóczy Miklós. Bp., 1961, Ecclesia. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
19124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Felvinczi Takács Zoltán: Buddha útján a Távol-Keleten I. Bp., 1938, Révai, 6+260 p. +8 (fekete-fehér fotókkal) t. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
19125.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szarka Lajos: Hévíz. hn., én., Focus Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19126.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szabó R. Jenő: Nagy-Britannia és Észak-Írország. Útikönyvek. Bp., 1970, Panoráma, 441+(3) p.+ 40 (kétoldalas, fekete-fehér fotók) t.+ 48 (térképek) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis sérülésekkel.
19127.

Rufpreis:
1 000 HUF

8 db helytörténeti könyv, útikönyv: Prága - Csehország; Burgenland útikalauz; Az egri vár; Fertőd; Szigetvár és környéke; Szécsény; Zalakaros; Drezda, Lipcse, Szász-Svájc. Vegyes állapotban.
19128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lifschitz, [Feitel]: Russland. Zürich, 1916, Art. Institut Orell Füssli, 165+(1) p. Hozzákötve: Die Ukraine. Kriegspolitische Einzelschriften Heft 12. Berlin, 1916, C.A. Schwetschke & Sohn, 104 p. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, hiányos gerinccel, régi intézményi bélyegzőkkel.
19130.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szenyéri Zoltán (szerk.): 100 éves a Dombóvári Gimnázium. Dombóvár, 2013, Dombóvári Illyés Gyula Gimnáziumért Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, CD-melléklettel. Megjelent 1000 példányban.
19131.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sven Hedin utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. A rejtelmes India felé. I-II. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, kissé dohos szag, kopottas állapotban.
19132.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19134.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF