19108.
Beendet 486. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
Tábori Pál: Palesztina. (Bp., 1947), Gutenberg, 158+(2) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.