Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 64

20321.

Rufpreis:
800 HUF

V. Toporkov: Sztanyiszlavszkij a próbákon. Visszaemlékezések. 1952, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20322.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

20323.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Jakab László: Elektrokardiographia gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20324.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

20325.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

20326.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

20327.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

20328.

Rufpreis:
800 HUF

Kubinszky Ernő-Szél György: A kutya. Bp., 1956., Mezőgazdasági. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés.
20329.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20330.

Rufpreis:
1 000 HUF

Brencsán János: Orvosi szótár. Idegen orvosi kifejezések magyarázata. Bp., 1978, Terra. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
20331.

Rufpreis:
1 000 HUF

20332.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF