20321.
Beendet 485. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
W. Baer: Die Chemie des praktischen Lebens. Zweiter Band. Leipzig, 1860, Otto Wigand. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, kissé foltos lapokkal.