Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 64

20309.

Rufpreis:
1 000 HUF

20310.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márki-Zay János szerk.: "Csend legyék". Vásárhelyi Horizont III. Hódmezővásárhely, 2000, Print Grafik, papírkötés. + Szőke Ágnes: Imprimatur - Sajtólatin. Bp., é.n, Gemini, papírkötés.
20311.

Rufpreis:
1 600 HUF

Klingenfeld, [Friedrich August]: Lehrbuch der darstellenden Geometrie. Band I. Nürnberg, 1871, Bauer & Raspe, XI+(1)+140 p.+ 5 (kihajtható) t. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20312.

Rufpreis:
1 800 HUF

20313.

Rufpreis:
1 800 HUF

Buday Kálmán - Veszprémi Dezső: Kórboncolástan. II. részletes rész. 224 eredeti ábrával. Bp., 1915, Universitas (Nyugat-ny.), 2 sztl. lev.+ 415+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas gerinccel, néhány kissé foltos, hullámos lappal.
20314.

Rufpreis:
1 600 HUF

20315.

Rufpreis:
1 000 HUF

L. D. Landau - E. M: Lifsic: Elméleti fizika I. köt.: Mechanika. Szerk.: Marx György. Ford.: Matolcsi Tamás Bp., 1974, Tankönyvkiadó, 224+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
20316.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20317.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

20318.

Rufpreis:
1 200 HUF

20319.

Rufpreis:
3 000 HUF

20320.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF