20318.
Beendet 485. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat 151p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép állapotban.