C. Capellmann: Pastoral-Medizin. Paderborn, 1914, Bonifacius. 17., átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapon intézményi bélyegzővel.