Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3298317
22034
483
38000
Jewellery and precious metal items
Konstantinápolyi Ökumenikus Patriarchátus aranyozott ezüst (Ag) nyaklánc aranyozott ezüst (Ag) feszület medállal. Jelzett, bársonyborítású dísztokjában, 124g 3301624
22035
483
46000
cca 1910, Német ezüst (Ag) szerelékes színházi táska, jelzett, 23x22 cm 3303006
22036
483
40000
Ezüst (Ag) cukorszóró kanál, 1838-as bécsi fémjel, jelzett, h: 21 cm, 77,6g 3303003
22037
483
30000
Ezüst (Ag) cukorszóró kanál, h: 21 cm, jelzett, 61,3g 2959912
22038
483
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,3 g 2959911
22039
483
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,6 g
2959923
22040
483
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g
2959920
22041
483
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91 g
2959922
22042
483
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,3 g 2959931
22043
483
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,9 g
2959813
22044
483
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: cm, bruttó: 90,5 g 2959914
22045
483
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF