Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 172

Briliáns 0,26ct
22022.

Briliáns 0,26ct

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Természetes opál nyersen, csisztolatlan 12x9 mm Ritka.
22023.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Arany (Au) 14K korpuszos kereszt medál, jelzett, 4,3×2,6 cm, nettó: 2,3 g
22024.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst (Ag) babakészlet, jelzett, nettó: 54,3 g
22025.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

22026.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

22027.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Biedermeier talpas kínáló. Többrétegű csiszolt üveg tál, súlyozott ezüst (Ag) lemez talpazatban, lepattanással, sérüléssel, m: 19 cm
22028.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Halfigura, filigrán ezüst (Ag) psumintartó. Jelzett: 84-es ezüstjel, h: 7 cm, 13g /// Fish figure, filigree silver (Ag) psumim holder. Marked: 84 silver hallmark, height: 7 cm, 13g
22029.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

22030.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Ezüst (Ag) fejes sétapálca. Jelzett, h: 90 cm
22031.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Süteményes készlet. Ezüst (Ag) nyéllel, 6 + 6 db 15 cm, jelzett, díszdobozban
22032.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

22033.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF