Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3302654
22022
483
44000
Jewellery and precious metal items
3299035
22023
483
70000
Természetes opál nyersen, csisztolatlan 12x9 mm Ritka.
3268778
22024
483
44000
Arany (Au) 14K korpuszos kereszt medál, jelzett, 4,3×2,6 cm, nettó: 2,3 g 2840731
22025
483
30000
Ezüst (Ag) babakészlet, jelzett, nettó: 54,3 g 3002131
22026
483
120000
3269241
22027
483
160000
3285346
22028
483
32000
Biedermeier talpas kínáló. Többrétegű csiszolt üveg tál, súlyozott ezüst (Ag) lemez talpazatban, lepattanással, sérüléssel, m: 19 cm 3235467
22029
483
Halfigura, filigrán ezüst (Ag) psumintartó. Jelzett: 84-es ezüstjel, h: 7 cm, 13g /// Fish figure, filigree silver (Ag) psumim holder. Marked: 84 silver hallmark, height: 7 cm, 13g 2929735
22030
483
7500
Ezüst (Ag) nyelű art deco hússzervírozó kanál és villa, jelzéssel, h: 27-31 cm, bruttó: 152 g 3274007
22031
483
Ezüst (Ag) fejes sétapálca. Jelzett, h: 90 cm
3303737
22032
483
Süteményes készlet. Ezüst (Ag) nyéllel, 6 + 6 db 15 cm, jelzett, díszdobozban 3208872
22033
483
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF