https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 172

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1870, Ludwik Walenty Nast műhelye: Elmélkedés a sabbati asztalnál, orosz ezüst (Ag) kompozíció. Jelzett, mesterjegyes, 12,5 x 9,5 x 9,5 cm, 425g /// Circa 1870, Ludwik Walenty Nast workshop: Reflection at the Sabbath table, Russian silver (Ag) composition. Marked, with master mark, dimensions: 12.5 x 9.5 x 9.5 cm, 425g.
1
22010.

cca 1870, Ludwik Walenty Nast műhelye: Elmélkedés a sabbati asztalnál, orosz ezüst (Ag) kompozíció. Jelzett, mesterjegyes, 12,5 x 9,5 x 9,5 cm, 425g /// Circa 1870, Ludwik Walenty Nast workshop: Reflection at the Sabbath table, Russian silver (Ag) composition. Marked, with master mark, dimensions: 12.5 x 9.5 x 9.5 cm, 425g.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal
1
22011.

14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g
1
22012.

Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Egy doboznyi gyémánt, összesen 3,55 ct, kerek csiszolásúak, kb 80 db ALGT tanúsítvánnyal
1
22013.

Egy doboznyi gyémánt, összesen 3,55 ct, kerek csiszolásúak, kb 80 db ALGT tanúsítvánnyal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik szivarvágó vadász témájú ezüst (Ag) vaddisznót ábrázoló plasztikus borítással 14 cm /  Antique cigar cutter with hunting theme, silver (Ag) with a plastic cover depicting a wild boar, 14 cm
1
22014.

Antik szivarvágó vadász témájú ezüst (Ag) vaddisznót ábrázoló plasztikus borítással 14 cm / Antique cigar cutter with hunting theme, silver (Ag) with a plastic cover depicting a wild boar, 14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm
1
22015.

Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K rózsa bross, jelzett, 5,3×2,3 cm, nettó: 6,3 g
1
22016.

Arany (Au) 14K rózsa bross, jelzett, 5,3×2,3 cm, nettó: 6,3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Fehérarany bross, cirkóniával 4x0,1ct . 14K (Au) jelzett br 5,9 g
1
22017.

Fehérarany bross, cirkóniával 4x0,1ct . 14K (Au) jelzett br 5,9 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au) 14K gyűrű opál és gyémánt kövekkel, jelzett, certifikáttal, méret: 56, bruttó: 1,96 g
1
22018.

Arany (Au) 14K gyűrű opál és gyémánt kövekkel, jelzett, certifikáttal, méret: 56, bruttó: 1,96 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pecsétgyűrű, 14K arany (Au) ónix kővel, jelzett, br 5,9g, m: 58
1
22019.

Pecsétgyűrű, 14K arany (Au) ónix kővel, jelzett, br 5,9g, m: 58

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K köves, virágos bross, jelzett, 3,7×1,7 cm, bruttó: 3,9 g
1
22020.

Arany (Au) 14K köves, virágos bross, jelzett, 3,7×1,7 cm, bruttó: 3,9 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14K arany (Au) gyűrű természetes gyömgyökkel és cirkóniával 2x0,1ct. jelzett br 3,8 g m: 54,5
1
22021.

14K arany (Au) gyűrű természetes gyömgyökkel és cirkóniával 2x0,1ct. jelzett br 3,8 g m: 54,5

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse