Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3302883
22082
483
3400
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) mintás karikagyűrű pár, jelzett, m: 49 és 52, 6,8g 3302909
22083
483
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, kövekkel, jelzett, 2,8g 3302917
22084
483
19000
Aranyozott ezüst (Ag) lapos pancer nyaklánc + karkötő, jelzett, 45g
3302935
22085
483
13000
Ezüst (Ag) masszív glídes nyaklánc, jelzett, h: 57 cm, 27,2g 3302906
22086
483
Ezüst (Ag) gyűrű farkasfej díszítménnyel, jelzett, m: 53, 6,7g 3302954
22087
483
Ezüst (Ag) mandzsetta pár, sávos díszítéssel, jelzett, 5,7g 3302920
22088
483
Ezüst (Ag) glídes karkötő, fekete és fehér kő berakással, 19 cm, jelzett, bruttó 12,4g 3302972
22089
483
Ezüst (Ag) azték mintás kanál vitrintárgy, jelzett, 6,9g
3302658
22090
483
3 db brill 1,4mm, ca 0,01ct 3302911
22091
483
3800
Ezüst (Ag) borostyánköves kígyó nyaklánc, jelzett, 7,8g 3302926
22092
483
13000
Ezüst (Ag) masszív glídes karkötő, h: 18 cm, jelzett, 26,8g 3302963
22093
483
Ezüst (Ag) babakocsi vitrintárgy, jelzett, 10,2g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF