https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 512

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1880-1890 össz. 3 db baba (csecsemő) portré, keményhátú fotó klf, műtermekből (Gévay/Bp., Riskó J és Társa/Bp., Funck/Nagybecskerek és Újvidék), kopott, részben foltos, 11x7 cm
1
16372.

cca 1880-1890 össz. 3 db baba (csecsemő) portré, keményhátú fotó klf, műtermekből (Gévay/Bp., Riskó J és Társa/Bp., Funck/Nagybecskerek és Újvidék), kopott, részben foltos, 11x7 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között
1
16373.

cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1910 Női portré, keményhátú fotó, jelzés nélkül, hátoldalán dekoratív szecessziós magyarok nagyasszonya (Hungária) ábrázolással, kissé kopott, 10,5x7 cm
1
16374.

cca 1900-1910 Női portré, keményhátú fotó, jelzés nélkül, hátoldalán dekoratív szecessziós magyarok nagyasszonya (Hungária) ábrázolással, kissé kopott, 10,5x7 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1903 Székelyhídi család csoportképe, keményhátú fotó, hátoldalán feliratozott és autográf aláírásokkal (Fichtner Emil , Kozma Imre stb.), jelzés nélkül, kissé sérült, 16,5x11 cm
1
16375.

1903 Székelyhídi család csoportképe, keményhátú fotó, hátoldalán feliratozott és autográf aláírásokkal (Fichtner Emil , Kozma Imre stb.), jelzés nélkül, kissé sérült, 16,5x11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910-1920 Családi portré babával és kitüntetett katonával, keményhátú fotó Okos László budapesti műterméből, 16,5×10,5 cm
1
16376.

cca 1910-1920 Családi portré babával és kitüntetett katonával, keményhátú fotó Okos László budapesti műterméből, 16,5×10,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
5
 
cca 1880 Fiatal hölgy portréja divatos brossal és karkötőkkel, keményhátú fotó August Meinhardt erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben, Karlsburg/Gyulafehérvár, Mediasch/Meggyes, Schässburg/Segesvár) műterméből, alján vágott, 10×6,5 cm
1
16377.

cca 1880 Fiatal hölgy portréja divatos brossal és karkötőkkel, keményhátú fotó August Meinhardt erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben, Karlsburg/Gyulafehérvár, Mediasch/Meggyes, Schässburg/Segesvár) műterméből, alján vágott, 10×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1898 Fiatal úr civilben és katonaként, 2 db vizitkártya, az egyik Uher Ödön budapesti műterméből, hátoldalán kézzel írt datálással, 10,5x6,5 cm
1
16378.

cca 1898 Fiatal úr civilben és katonaként, 2 db vizitkártya, az egyik Uher Ödön budapesti műterméből, hátoldalán kézzel írt datálással, 10,5x6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1870 Eördögh András portréja, keményhátú fotó Dr. Székely bécsi műterméből, 10,5×65 cm
1
16379.

cca 1870 Eördögh András portréja, keményhátú fotó Dr. Székely bécsi műterméből, 10,5×65 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1865 Burbery Matild bárónő portréja, keményhátú fotó Max Halbreiter bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm
1
16380.

cca 1865 Burbery Matild bárónő portréja, keményhátú fotó Max Halbreiter bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1865 Egyházi elöljáró egészalakos portréja, keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm
1
16381.

cca 1865 Egyházi elöljáró egészalakos portréja, keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1865 Egyházi elöljáró ülőalakos portréja, keményhátú fotó Heitel bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm
1
16382.

cca 1865 Egyházi elöljáró ülőalakos portréja, keményhátú fotó Heitel bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1880 Sanda György portréja, keményhátú fotó Tauffer és Veress Gyula kolozsvári műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
1
16383.

1880 Sanda György portréja, keményhátú fotó Tauffer és Veress Gyula kolozsvári műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse