cca 1880-1890 össz. 3 db baba (csecsemő) portré, keményhátú fotó klf, műtermekből (Gévay/Bp., Riskó J és Társa/Bp., Funck/Nagybecskerek és Újvidék), kopott, részben foltos, 11x7 cm
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között
cca 1900-1910 Női portré, keményhátú fotó, jelzés nélkül, hátoldalán dekoratív szecessziós magyarok nagyasszonya (Hungária) ábrázolással, kissé kopott, 10,5x7 cm
1903 Székelyhídi család csoportképe, keményhátú fotó, hátoldalán feliratozott és autográf aláírásokkal (Fichtner Emil , Kozma Imre stb.), jelzés nélkül, kissé sérült, 16,5x11 cm
cca 1880 Fiatal hölgy portréja divatos brossal és karkötőkkel, keményhátú fotó August Meinhardt erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben, Karlsburg/Gyulafehérvár, Mediasch/Meggyes, Schässburg/Segesvár) műterméből, alján vágott, 10×6,5 cm