https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 512

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1904 Ráckanizsa (Rackrizje, Slo) tanítók csoportképe , hátoldalon nevekkel, sérült kartonon. 37x30 cm
1
16288.

1904 Ráckanizsa (Rackrizje, Slo) tanítók csoportképe , hátoldalon nevekkel, sérült kartonon. 37x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Nagyszombat, villaépület vízparttal, fotó Kabáth Vilmos műterméből, üvegezett keretben. 22x27 cm (a keret 33x44 cm)
1
16289.

cca 1900 Nagyszombat, villaépület vízparttal, fotó Kabáth Vilmos műterméből, üvegezett keretben. 22x27 cm (a keret 33x44 cm)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1895 Sugó-szoros (?) sziklaképződményei, kartonra kasírozott fotó, feliratozva (Blaschka Ernő névbejegyzéssel), kissé viseltes, szélén apró lyukakkal, foltokkal, 17x23 cm
1
16290.

1895 Sugó-szoros (?) sziklaképződményei, kartonra kasírozott fotó, feliratozva (Blaschka Ernő névbejegyzéssel), kissé viseltes, szélén apró lyukakkal, foltokkal, 17x23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
8
 
1912 Pozsony (Bratislava), Várkapu, nagyméretű fotónyomat, Hardtmuth E. kiadása, szélén kisebb szakadással, 24x17,5 cm
1
16291.

1912 Pozsony (Bratislava), Várkapu, nagyméretű fotónyomat, Hardtmuth E. kiadása, szélén kisebb szakadással, 24x17,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1912 Pozsony (Bratislava), Vízhegy, nagyméretű fotónyomat, Hardtmuth E. kiadása, 18x24 cm
1
16292.

1912 Pozsony (Bratislava), Vízhegy, nagyméretű fotónyomat, Hardtmuth E. kiadása, 18x24 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1964-1976 Külföldi utazások képei: Egyiptom, Jugoszlávia, Olaszország, Kanada, stb.; összesen kb. 200 db fotó, többségük a hátoldalon feliratozva, vegyes méretben és állapotban, két Forte dobozban
1
16293.

cca 1964-1976 Külföldi utazások képei: Egyiptom, Jugoszlávia, Olaszország, Kanada, stb.; összesen kb. 200 db fotó, többségük a hátoldalon feliratozva, vegyes méretben és állapotban, két Forte dobozban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1906 Tokaj, vasútállomás, nagyméretű fotó, díszes, sérült kartonon, 20x15,5 cm (teljes méret: 30x25 cm)
1
16294.

1906 Tokaj, vasútállomás, nagyméretű fotó, díszes, sérült kartonon, 20x15,5 cm (teljes méret: 30x25 cm)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Cerisey vízesése Cauterets (Pireneusok) közelében/ A Pireneusok látképe Gavarnie-nél, 2 db fotó kartonon, a második fotó egyik sarkán sérüléssel, foltos, 25x19 cm, 19x26 cm./  cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Waterfall of Cerisey near Cauterets/The view of Pyrenees at Gavarnie, 2 pc. of photo on board, with damage on one corner of the second photo, spotty, 25x19 cm, 19x26 cm.
1
16295.

cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Cerisey vízesése Cauterets (Pireneusok) közelében/ A Pireneusok látképe Gavarnie-nél, 2 db fotó kartonon, a második fotó egyik sarkán sérüléssel, foltos, 25x19 cm, 19x26 cm./

cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Waterfall of Cerisey near Cauterets/The view of Pyrenees at Gavarnie, 2 pc. of photo on board, with damage on one corner of the second photo, spotty, 25x19 cm, 19x26 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kalocsai érseki kastélyt ábrázoló régi üvegpozitív, bronz keretezésben, 9,5x12,5 cm
1
16296.

Kalocsai érseki kastélyt ábrázoló régi üvegpozitív, bronz keretezésben, 9,5x12,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1935 Pilisszentkereszt - Pilisszántó dombjai, 2 db fotó papírlapon, a hátoldalakon feliratozva, 9x11 cm
1
16297.

cca 1935 Pilisszentkereszt - Pilisszántó dombjai, 2 db fotó papírlapon, a hátoldalakon feliratozva, 9x11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm
1
16298.

cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm
1
16299.

cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse