Foto Zahl der Lose: 512
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3281574
16288
483
4800
Photo
1904 Ráckanizsa (Rackrizje, Slo) tanítók csoportképe , hátoldalon nevekkel, sérült kartonon. 37x30 cm
3208541
16289
483
Photo
cca 1900 Nagyszombat, villaépület vízparttal, fotó Kabáth Vilmos műterméből, üvegezett keretben. 22x27 cm (a keret 33x44 cm) 3299583
16290
483
Photo
1895 Sugó-szoros (?) sziklaképződményei, kartonra kasírozott fotó, feliratozva (Blaschka Ernő névbejegyzéssel), kissé viseltes, szélén apró lyukakkal, foltokkal, 17x23 cm 3299911
16291
483
Photo
1912 Pozsony (Bratislava), Várkapu, nagyméretű fotónyomat, Hardtmuth E. kiadása, szélén kisebb szakadással, 24x17,5 cm 3299906
16292
483
Photo
1912 Pozsony (Bratislava), Vízhegy, nagyméretű fotónyomat, Hardtmuth E. kiadása, 18x24 cm 3260667
16293
483
Photo
cca 1964-1976 Külföldi utazások képei: Egyiptom, Jugoszlávia, Olaszország, Kanada, stb.; összesen kb. 200 db fotó, többségük a hátoldalon feliratozva, vegyes méretben és állapotban, két Forte dobozban 3286053
16294
483
Photo
1906 Tokaj, vasútállomás, nagyméretű fotó, díszes, sérült kartonon, 20x15,5 cm (teljes méret: 30x25 cm)
3268625
16295
483
4200
Photo
cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Cerisey vízesése Cauterets (Pireneusok) közelében/ A Pireneusok látképe Gavarnie-nél, 2 db fotó kartonon, a második fotó egyik sarkán sérüléssel, foltos, 25x19 cm, 19x26 cm./ cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Waterfall of Cerisey near Cauterets/The view of Pyrenees at Gavarnie, 2 pc. of photo on board, with damage on one corner of the second photo, spotty, 25x19 cm, 19x26 cm.
3268593
16296
483
Photo
Kalocsai érseki kastélyt ábrázoló régi üvegpozitív, bronz keretezésben, 9,5x12,5 cm 3138582
16297
483
Photo
3222767
16298
483
Photo
cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm
3223266
16299
483
Photo
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF