cca 1860-1910 vegyes keményhátú fotó tétel, össz. kb. 75 db, több budapesti és történelmi magyar (Erdély, Felvidék, Délvidék) műteremmel, közte egy budapesti részlet valamint egy kitüntetéssel dekorált katona August Meinhardt (Hermansstadt, Karlsburg, Mediasch, Schässburg) műterméből, közte néhány külföldi, vegyes állapotban, klf, méretekben
cca 1899-1958 vegyes fotó tétel, össz. kb. 32 db, döntő többségében keményhátú, többségében csoportképek és tablófotók (óvoda, iskola, Hangya Szövetkezet, stb.), esküvői portrék, közte Jávor János (1886??) ref. lelkész, közte néhány városrészlet, többségében a XX. sz. első feléből, részben jelzett, klf, méretekben.