Foto Zahl der Lose: 512
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3288084
483
Photo
Barabás Márton (1952-): Fúga-variáció, 1982. Fotókollázs, jelzés nélkül, kartonon, 15,5x10,5 cm 3306458
16001
483
Photo
Inkey Tibor (1908-1998): Hannibál tanár úr, 2 db pecséttel jelzett fotó, 13×18 cm 3298420
16002
483
Photo
G. Szántó András (1937-2002): 3 darab művészfotó. Jelzés nélkül, 23x16 cm, 23x10 cm, 18x13 cm 3205944
16003
483
Photo
Baán Katalin (1949-): A1-Állandóág, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
3205943
16004
483
Photo
Baán Katalin (1949-): Scream, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10×9 cm
3285832
16005
483
Photo
Sirály Dóri (19810-): Árnyjáték, 2004. Fotó, papír, kartonon. Jelzett. Apró felületi kopással, 19×50 cm
2964366
16006
483
Photo
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
2494531
16007
483
Photo
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
3119891
16008
483
Photo
3230636
16009
483
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Téli táj- Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 40x18 cm 3230641
16010
483
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Kék juh. Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 29x39 cm
3247950
16011
483
Photo
G. Szántó András (1937-2002): A fuvolás- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett, 28x40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF