Foto Zahl der Lose: 512
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3071867
16300
483
Photo
cca 1890 Norvégia, Molde nagy méretű fotó, 22x15 cm Kartonon 31x23,5 cm / cca 1890 Norway, Molde large size photo, 22x15 cm On cardboard 31x23.5 cm 3306295
16301
483
Photo
cca 1906-1933 Hódmezővásárhelyi töltések erősítése kubikusok segítségével, feltehetően az 1932-es árvíz utáni munkálatokról, össz. 3 db fotó, közte 2 db kézzel színezett, Benes Gyula mérnök szárazpecséttel jelzett felvételei, részben sérült, 17x17 cm körüli méretekben 3306101
16302
483
Photo
cca 1875 Férfi portréja, keményhátú fotó Stockmann (Bécs, Temesvár, Pancsova) műterméből, 10,5×6,5 cm
3306082
16303
483
Photo
cca 1865 Férfi egészalakos portréja, keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm 3306088
16304
483
Photo
cca 1865 Reck Anna 18 éves korában, keményhátú fotó Georg Maerkl műterméből, sérülésekkel, feliratozva, 9,5×6 cm
3306111
16305
483
Photo
cca 1875 Női portré, keményhátú fotó Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kopásnyomokkal, 10,5×6,5 cm
3306091
16306
483
Photo
cca 1865 Férfi portréja, keményhátú fotó B. Hagara pesti műterméből, 10,5×6,5 cm 3306106
16307
483
Photo
cca 1875 Esztergomi pap portréja (Markovits Géza), keményhátú fotó Beszédes Sándor műterméből, 10,5×6,5 cm
3269383
16308
483
Photo
cca 1900 Lányok legyezővel, keményhátú fotó Haller Ferenc szatmári műterméből, sérüléssel, 12,5×9,5 cm 3300826
16309
483
Photo
cca 1880 Fiatal fiúk portréi, 2 db vizitkártya Rottmann Farkas szarvasi műterméből, 11x7 cm 3300838
16310
483
Photo
cca 1900 Fiatal férfi portréja, vizitkártya, Haúzner J. fényképész, Kovászna (Covasna), 11x7 cm (Ritka műterem!) 3300843
16311
483
Photo
cca 1900 Férfiportré, vizitkártya Csejdy Lajos gyulafehérvári műterméből, 10,5x6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF