cca 1906-1933 Hódmezővásárhelyi töltések erősítése kubikusok segítségével, feltehetően az 1932-es árvíz utáni munkálatokról, össz. 3 db fotó, közte 2 db kézzel színezett, Benes Gyula mérnök szárazpecséttel jelzett felvételei, részben sérült, 17x17 cm körüli méretekben