cca 1890-1910 Férfi és női portrék, esküvői fotó, 5 db kabinetfotó, klf. műtermekből (Stahl Vilmos, Újpest; Pátz Hermin, Pécs; stb.), 15x10 cm és 20,5x11 cm között
cca 1910-1953 Vegyes dél-alföldi és erdélyi portrék és csoportképek, többségében Hódmezővásárhely (Plohn József, Till, Schnitzer, Fodor stb.), közte Foto Julietta Nagyvárad, Emil Fischer Hermannstadt (Nagyszeben/Sibiu), Szenetra Timisoara (Temesvár), néhány kevés katonai és más egyenruhás portré, össz. kb. 38 db fotólap, 1 db fotó és 1 db keményhátú fotó (Schwarz Samu Makó), többségében jelzett, 9x6,5 és 16x10 cm közötti méretekben
cca 1896-1944 Budapesti és fonyódi portrék, össz. 10 db fotó és fotólap, közte 2 db keményhátó fotó (Szerdahelyi/Bp. és Hauser/Kispest), 4 db fonyódi portré Bellainé pecséttel jelzett felvételei, 9x13,5 és 20,5x11 cm közötti méretekben