Foto

Zahl der Lose: 512

1902 Sportoló fiú érmekkel, kabinetfotó Barna Hugó miskolci fényképész műterméből, a hátoldalon ajándékozási sorokkal, 16,5x11 cm
16348.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

cca 1870-1880 Esztergom, papok csoportképe, Beszédes Sándor fényképész felvétele, a hátoldalon nevesítve, kissé sérült, 9x11 cm
16349.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

cca 1910 Kislány taligával, kabinetfotó Szova Antal pozsonyi műterméből, 16,5x10,5 cm
16350.

Rufpreis:
1 600 HUF

1898 Kislány portréja, kabinetfotó Koller Károly tanár utódai budapesti műterméből, 17x11 cm
16351.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920-1930 Bagoly, fotó, jelzés nélkül, 12x9 cm
16352.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi lakásbelsők, enteriőrök bútorokkal, 6 db kisfilm negatív kocka
16353.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1890-1900 Temetési, ravatali csoportkép, keményhátú fotó Honisch István (Arad-Makó) műterméből, kissé koszos, 11x17 cm
16354.

Rufpreis:
1 800 HUF
16

cca 1890-1910 Férfi és női portrék, esküvői fotó, 5 db kabinetfotó, klf. műtermekből (Stahl Vilmos, Újpest; Pátz Hermin, Pécs; stb.), 15x10 cm és 20,5x11 cm között
16355.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910-1953 Vegyes dél-alföldi és erdélyi portrék és csoportképek, többségében Hódmezővásárhely (Plohn József, Till, Schnitzer, Fodor stb.), közte Foto Julietta Nagyvárad, Emil Fischer Hermannstadt (Nagyszeben/Sibiu), Szenetra Timisoara (Temesvár), néhány kevés katonai és más egyenruhás portré, össz. kb. 38 db fotólap, 1 db fotó és 1 db keményhátú fotó (Schwarz Samu Makó), többségében jelzett, 9x6,5 és 16x10 cm közötti méretekben
16356.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

cca 1896-1944 Budapesti és fonyódi portrék, össz. 10 db fotó és fotólap, közte 2 db keményhátó fotó (Szerdahelyi/Bp. és Hauser/Kispest), 4 db fonyódi portré Bellainé pecséttel jelzett felvételei, 9x13,5 és 20,5x11 cm közötti méretekben
16357.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes fotó tétel (családi fotók, csoportképek, stb.), össz. 39 db, 14x9 cm körüli méretben
16358.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fotónegatív, terhes hölgy fürdőruhában, szoptatós kép...stb., műanyag tokban
16359.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF