Tétel

Katalognummer:

16356.
Beendet 483. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

2 000 HUF

14

Beschreibung:

cca 1910-1953 Vegyes dél-alföldi és erdélyi portrék és csoportképek, többségében Hódmezővásárhely (Plohn József, Till, Schnitzer, Fodor stb.), közte Foto Julietta Nagyvárad, Emil Fischer Hermannstadt (Nagyszeben/Sibiu), Szenetra Timisoara (Temesvár), néhány kevés katonai és más egyenruhás portré, össz. kb. 38 db fotólap, 1 db fotó és 1 db keményhátú fotó (Schwarz Samu Makó), többségében jelzett, 9x6,5 és 16x10 cm közötti méretekben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk