Foto Zahl der Lose: 512
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3252117
16360
483
Photo
Schöpflin Aladár portréja, feltehetően Basch Edit festménye, jelzés nélküli fotó, hátoldalán feliratozott, 14,5x12,5 cm
3287604
16361
483
Photo
cca 1930 Gyerekek karácsonya, 3 db fotó, 11,5×8,5 cm 3287383
16362
483
Photo
cca 1970-1980 4 db hölgyeket ábrázoló igazolványfotó negatívja, 8,5×7 cm
3287390
16363
483
Photo
Férfi meztelen felsőtesttel, tetoválásokkal, fotónegatív, 6,5×6,5 cm
3242343
16364
483
Photo
cca 1890 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Kató József kolozsvári műterméből, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm
3242345
16365
483
Photo
cca 1885-90 Fiatal hölgy és férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Császár és Feistmantel kolozsvári műterméből, egyiken Feistmantel neve tollal áthúzva, kopott és kissé foltos, 10,5×6,5 cm 3242347
16366
483
Photo
cca 1890 Fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Császár J. kolozsvári műterméből, jó állapotban, 10,5×6,5 cm
3242207
16367
483
Photo
cca 1870 Női portrék, 2 db keményhátú fotó Franz Korbel és Karl Schneider bécsi műterméből, 10,5×6,5 cm körüli méretben
3242231
16368
483
Photo
cca 1900 Fiatal hölgyek, lányok portréi, 2 db keményhátú fotó Wilhelm Auerlich erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben) műterméből, kissé kopott, egyik jobb alsó sarkában ragasztómaradvánnyal, 10×6,5 cm 3242242
16369
483
Photo
cca 1900 Csecsemő (baba) portré, keményhátú fotó Wilhelm Auerlich erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben) műterméből, szép verzóval, kissé kopott, 10,5×6,5 cm
3288031
16370
483
Photo
cca 1930-1940 Kisfiú magyaros ruhában, iskolai sapkajelvénnyel, fotónegatív, 9×6,5 cm
3265130
16371
483
Photo
cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF