Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 61

20292.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Balogh Géza: Tanulmányok a neurologia és a psychiatria köréből 1924-1926. 1926, Pápai Ernő Műintézete, papírkötés.
20293.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Cserey Adolf: Rovargyűjtő. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 76. Pozsony-Bp., 1901, Stampfel Károly,(Wigand-ny.), 57+5 p. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis sérülésel.
20294.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Cserey Adolf: Bogárhatározó. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 96-98. Pozsony-Bp., 1901, Stampfel Károly,(Wigand-ny.), 220+4 p.+IV t. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis sérülésel.
20295.

Rufpreis:
1 800 HUF

20296.

Rufpreis:
800 HUF

Szinák János - Veress István: Nagy kutyakönyv. Három könyv egy kötetben. A kutya tartása, tenyésztése, nevelése. A kutya betegségei. A világ kutyafajtái. 2000, Dunakanyar, kissé kopott egészvászon kötés.
20297.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jendrássik Ernő: dr. Jendrássik Jenő hátrahagyott iratai. Bp., 1891. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 167 + (6)p. Kiadói aranyozott vászonkötésben
20298.

Rufpreis:
2 000 HUF

1913-1922 Földrajzi Közlemények XLI. köt. X. füzet, XLVI. köt. IV-V. füzet, L. köt. I-V. füzet. (3 db). Bp., 1913-1922, Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papírkötés, változó, sérült állapotban, az egyik szétváló fűzéssel.
20299.

Rufpreis:
1 400 HUF

20300.

Rufpreis:
1 200 HUF

20301.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

20302.

Rufpreis:
1 800 HUF

20303.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF