20292.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
Schächter Miksa: Sebészeti gyógyítás. Vérzéscsillapítás, érzéketlenítés, sebkezelés. Therapia, a gyógyító tudományok könyvtára IV. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 256+(20) p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban, a borítón minimális kopottsággal.