Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3248031
20316
483
900
Books: Natural sciences, Medicine
Kubinszky Ernő-Szél György: A kutya. Bp., 1956., Mezőgazdasági. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés.
3105961
20317
483
3242577
20318
483
Brencsán János: Orvosi szótár. Idegen orvosi kifejezések magyarázata. Bp., 1978, Terra. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
3249763
20319
483
3208956
20320
483
3213934
20321
483
3207295
20322
483
3213294
20323
483
3208440
20324
483
Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói félvászon-kötésben
2999758
20325
483
3190851
20326
483
Dr. Cseplák György: Árulkodó ujjnyomok. Vallatóra fogott kőkori cserepek. Hn., 2005, Semmelweis. Színes képekkel és diagramokkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval. 2570311
20327
483
Dr. Tauszk Ferenc (szerk.): A belgyógyásat alapvonalai. Budapest, é.n., Stampfel (Révai testvérek). Korabeli egészvászon kötés, tulajdonosi bélyegzőkkel, sérült és javított kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, szövegközti illusztrációkkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF