Dr. Tauszk Ferenc (szerk.): A belgyógyásat alapvonalai. Budapest, é.n., Stampfel (Révai testvérek). Korabeli egészvászon kötés, tulajdonosi bélyegzőkkel, sérült és javított kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, szövegközti illusztrációkkal.