20300.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Dr. Hortobágyi Tibor: Természetrajzi ismeretek I. rész. A líceum és leánylíceum I. osztálya számára. Bp., 1939, Szent István-Társulat, 156 p. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.