Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 39

20195.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

20196.

Rufpreis:
8 000 HUF

Márk Gergely: Magyar rózsák könyve. Bp., 2004, Mezőgazda Kiadó, 169 p. Kiadói kartonált papírkötésben.
20197.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rapaics Raymund: Magyar kertek. A kertművészet Magyarországon. Bp., [1940.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t. +303 p.+IX t. Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült papír védőborítóban.
20198.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rapaics Raymund: A magyar gyümölcs. Bp.,1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 350+2 p.+XXXIV t. (kettő színes.) Kiadói félvászon-kötés, szakadt, foltos kiadói illusztrált papír védőborítóban.
20199.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

20200.

Rufpreis:
6 000 HUF

20201.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fehér Béla - Gálffy Zsuzsanna: Kakastaréj. Írások a magyar konyháról. Culinaria Hungarica. Bp., 2002, Kortárs. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20202.

Rufpreis:
5 000 HUF

Z. Tábori Piroska: A Ma szakácskönyve. 2000 recept diétás ételek, olcsó és gyorsan készülő ételek, weekend főzés, nyers ételek. A diétás étrendet összeállította: Vincze Jenő. [Bp., 1936.], Dante,(Fővárosi-ny.), 632 p. III. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20203.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

20204.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Rózsáné Bóna Bernadett: Édes múlt - édes jelen. "Sweet memories." DEDIKÁLT! Mándok, 2019., Mándok Közösség Műemlékeinek Megmentéséért Egyesület. Mándok, Kisvárda, Nyíregyháza, Szerencs, Miskolc, Maklár, Eger, Salgótarján, Balassagyarmat, Szentendre, Esztergom jelentősebb cukrászati múltjába engedd bepillantást. Szövegközti képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
20205.

Rufpreis:
5 000 HUF

20206.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF