20203.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 800 HUF
Z. Tábori Piroska: A Ma szakácskönyve. 2000 recept diétás ételek, olcsó és gyorsan készülő ételek, weekend főzés, nyers ételek. A diétás étrendet összeállította: Vincze Jenő. [Bp., 1936.], Dante,(Fővárosi-ny.), 632 p. III. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.