20200.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Somogyi Imre: Kertmagyarország felé. Bp., 1942, Magyar Élet, (Pesti Lloyd-ny.), 127+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval. Benne Somogyi Miklósról, a "Kertmagyarország apostoláról" szóló cikkel.