20198.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Rapaics Raymund: Magyar kertek. A kertművészet Magyarországon. Bp., [1940.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t. +303 p.+IX t. Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói félbÅ‘r-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, kissé kopott borÃtóval, sérült gerinccel, sérült papÃr védÅ‘borÃtóban.