Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011182
22085
481
19000
Jewellery and precious metal items
1983 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszkanál 1983, jelzett, h: 15 cm, nettó: 44,5 g Aranyozott hibátlan, eredeti díszdobozban 3208855
22086
481
14000
1974 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban
3208861
22087
481
14000
1980 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban, leírással
3208681
22088
481
14000
1986 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban 3208865
22089
481
14000
1982 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban, leírással 3268814
22090
481
26000
Arany (Au) 14K köves fülbevalópár, jelzett, 1,3×0,6 cm, bruttó: 1,1 g 3269143
22091
481
22000
Ezüst(Ag) angol koronás tálka, jelzett, d: 9 cm, nettó: 45,6 g
2929778
22092
481
Ezüst (Ag) nyelű villa, jelzéssel, h: 17 cm, bruttó: 32 g 2929783
22093
481
Ezüst (Ag) nyelű kés, jelzéssel, h: 18 cm, bruttó: 34 g 3284011
22094
481
Kristály kehely, ezüst (Ag) szerelékben, jelzett, m: 12 cm 3283046
22095
481
Régi lovaglópálca, ezüst (Ag) fejjel, jelzett, h: 84 cm 3282811
22096
481
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, arany (Au) szerelékkel, 14k, jelzett, szétszakadt. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF