Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3235442
22000
481
360000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) teáspohár készlet tálcán, eredeti üvegbetétekkel. Pohártartókon és a tálca peremén áttört futórózsa díszítménnyel, jelzett, nettó: 1028g /// Silver (Ag) tea cup set on a tray, with original glass inserts. The cup holders and the edge of the tray are adorned with pierced water lily decorations, marked, net weight: 1028g
3270976
22001
481
300000
14K arany (Au) Le Monde női karóra 21 db brillel ékítve. 14K arany láncszövésű szíjjal. Jelzett, br 18,1 g 3256218
22002
481
240000
3256236
22003
481
280000
cca 1850, Ezüst (Ag) kulacs. Magyar, cca 1850, aprólékos gilosált mintával díszített kerek test, lánccal rögzített csavaros kupakkal, 4 formált lábon, jelzett: CB mesterjegy (Carol Budai), 13 latos, m: 27 cm, 1100g 3289711
22004
481
280000
3269247
22005
481
260000
3289254
22006
481
220000
Orosz ezüst (Ag) kozák öv. cca 1892-1908, Moszkva, Itska Lozinsky mesterjegy, niellós díszítéssel, extra elemmel, h: 88 cm, 195g 2808487
22007
481
150000
3284386
22008
481
170000
Óralánc 14K arany (Au) jelzett 11,89 g 36 cm 3208684
22009
481
140000
3267375
22010
481
150000
3267367
22011
481
150000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF