22003.
Beendet 481. Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
280 000 HUF
cca 1850, Ezüst (Ag) kulacs. Magyar, cca 1850, aprólékos gilosált mintával díszített kerek test, lánccal rögzített csavaros kupakkal, 4 formált lábon, jelzett: CB mesterjegy (Carol Budai), 13 latos, m: 27 cm, 1100g