22002.
Beendet 481. Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
240 000 HUF
650,41 EUR, 750,00 USD
1680/1690 Augsburgi ezüst (Ag) barokk kupa. Augsburgi hitelesítő jellel, BP mesterjeggyel jelzett. Két csíkban kopott aranyozással, csíkozásokkal kidolgozott felfelé szélesedő test, m: 8,5 cm, 114g