Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 170

22012.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Ezüst (Ag) etrog tartó, jelzett, német, XIX. sz. vége h: 16 cm, 290g /// "Silver (Ag) etrog holder, marked, Germany end of XIXth century, height: 16 cm, 290g."
22013.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

22014.

Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
1 312,50

22015.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

22016.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Arany (Au) 14K rózsa bross, jelzett, 5,3×2,3 cm, nettó: 6,3 g
22017.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

22018.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

22019.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

18K női fehérarany karóra gyémántokkal. Jelzett, 12x20 mm Nem működő szerkezettel
22020.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

22021.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

14K arany (Au) karreif jelzett 4,91 g
22022.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Arany (Au) 14K köves, virágos bross, jelzett, 3,7×1,7 cm, bruttó: 3,9 g
22023.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF