Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 170
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2959911
22060
481
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,6 g
2959923
22061
481
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g
3235467
22062
481
26000
Halfigura, filigrán ezüst (Ag) psumintartó. Jelzett: 84-es ezüstjel, h: 7 cm, 13g /// Fish figure, filigree silver (Ag) psumim holder. Marked: 84 silver hallmark, height: 7 cm, 13g
2929735
22063
481
7500
3269186
22064
481
40000
Ezüst(Ag) kalapált vázapár, jelzett, m: 12,5 cm, nettó: 97,3 g 3263701
22065
481
38000
Fehérarany (Au) 14K fülbevaló berillel jelzett össz br 1,84 g 3245334
22066
481
Arany (Au) 14K biztosítótű gyönggyel, jelzett, 1,4×1 cm, bruttó: 1 g 3061080
22067
481
15000
1983 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan 3224055
22069
481
Ezüst(Ag) bross, 2 db, jelzés nélkül, bruttó: 7,7 g 3097886
22070
481
Ezüst (Ag) gyűrű, kis kövekkel. jelzett m: 54, 6,48 g
3019565
22071
481
4800
2949417
22072
481
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF